Vanzari apartamente in Slatina

 €  mp + alte filtre
3 oferte

Mod afișare:

2
14-05-2026
Slatina, zona Strada Banului
  • 58 mp
  • 2 camere
  • 1 băi
  • da
  • etaj 1/3
  • An: N/A
58.870 €
Preview Detalii
Apartament 2 camere Residence Slatina Banului, ~58 mp, de la ~58.870 EUR+TVA (1.015 EUR/mp). 4 cladiri duplex P+2E, 5.000 mp teren. Prima Casa, credit, numerar.... continuare ›
5
13-05-2026
Slatina, zona Zona Progresului
  • 62 mp
  • 2 camere
  • 1 băi
  • da
  • etaj 2/4
  • An: N/A
94.000 €
Preview Detalii
Apartament 2 camere Belview Residence Slatina, 56-80 mp, vedere râul Olt. Finisaje ultra-premium: parchet Barlinek, gresie Marazzi/Porcelanosa, sanitare Ideal Standard, tâmplărie Barrier tripan, granit. Preț de la 94.000 EUR / 1.160 EUR+TVA/mp.... continuare ›
1
13-05-2026
Slatina, zona Zona Progresului
  • 62 mp
  • 2 camere
  • 1 băi
  • da
  • etaj 2/4
  • An: N/A
94.000 €
Preview Detalii
Apartament 2 camere Belview Residence Slatina, 56-80 mp, vedere raul Olt. Finisaje ultra-premium: parchet Barlinek, gresie Marazzi/Porcelanosa, sanitare Ideal Standard, tamplarie Barrier tripan, granit. Pret de la 94.000 EUR / 1.160 EUR+TVA/mp.... continuare ›
Sari la pagina
3 oferte 1