6 oferte
Mod afișare:
4
19-05-2026
Bistrita, zona Grigore Pletosul
- 45 mp
- 2 camere
- 1 băi
- D
- etaj 2/4
- An: 2024
Apartament 2 camere, 45 mp util, DHD Residence, Str. Grigore Pletosul, BistriÈ›a — complex rezidenÈ›ial premium finalizat È™i recepÈ›ionat în decembrie 2024, cu 134 apartamente. Compartimentare: dormitor, living open-space cu bucătărie, baie, loggie. Predare cheie-în-mână la standard premium: pardoseală din gresie È™i parchet de înaltă calitate, obiecte sanitare premium, aer condiÈ›ionat în living, centrale termice FERROLI individuale, ferestre cu geam triplu termopan pentru eficienÈ... continuare ›
3
19-05-2026
Bistrita, zona Calea Moldovei
- 58 mp
- 2 camere
- 1 băi
- D
- etaj 2/6
- An: 2020
Apartament 2 camere, 58 mp util, M.I.S. Residence BistriÈ›a, Calea Moldovei nr. 42. Cel mai modern ansamblu rezidenÈ›ial din BistriÈ›a, realizat de M.I.S. Grup — 66 de apartamente cu materiale premium È™i tehnologii de ultimă generaÈ›ie. Bloc P+6 etaje cu 68 de locuri de parcare È™i 700 mp spaÈ›ii comerciale. Etaj 2, 1 baie, 1 balcon, sisteme instalaÈ›ii de ultimă generaÈ›ie. Amplasat la 2 paÈ™i de B1 Retail Park, Kaufland È™i Lidl, în una din cele mai dinamice zone din BistriÈ›a. Contact d... continuare ›
5
13-05-2026
Bistrița, zona Zona Grigore Pletosu
- 67 mp
- 2 camere
- 1 băi
- da
- etaj 3/5
- An: 2024
Apartament 2 camere DHD Residence BistriÈ›a, ~67 mp, 1.340 EUR/mp = ~89.780 EUR. RecepÈ›ionat 2024. Finisaje premium: încălzire pardoseală, AC, ferestre triple, faÈ›adă ventilată vatăbazaltică. ~30% apartamente disponibile.... continuare ›
1
13-05-2026
Bistrita, zona Zona Grigore Pletosu
- 67 mp
- 2 camere
- 1 băi
- da
- etaj 3/5
- An: 2024
Apartament 2 camere DHD Residence Bistrita, ~67 mp, 1.340 EUR/mp = ~89.780 EUR. Receptionate 2024. Finisaje premium: incalzire pardoseala, AC, ferestre triple, fatada ventilata vata bazaltica. 30% apartamente disponibile.... continuare ›
1
13-05-2026
Bistrita, zona Zona Leoni
- 65 mp
- 2 camere
- 1 băi
- da
- etaj 5/12
- An: N/A
Apartament 2 camere KAYA Residence Bistrita, ~65 mp, pret ~84.500 EUR (1.300 EUR/mp). Bloc de 12 niveluri, faza 1, livrare dec. 2024. Rate dobanda zero disponibile.... continuare ›
1
13-05-2026
Bistrita, zona Zavoaie
- 52 mp
- 2 camere
- 1 băi
- da
- etaj 1/3
- An: N/A
Apartament 2 camere Allure Residence Bistrita, ~52 mp, de la 52.000 EUR. La cheie: ferestre VEKA, incalzire pardoseala, parchet AC4. 4 blocuri D+P+2E+etaj retras, parcare subterana per bloc.... continuare ›
6 oferte
1
Apartamente în Bistrita
- o cameră & garsonieră
- 2 camere
- 3 camere
- 4 camere
Apartamente de vanzare cu:
- blocuri noi (sub 5 ani)
- construite dupa 2000
Vechimea blocului:
Proiecte imobiliare în Bistrita