4 oferte
Mod afișare:
4
19-05-2026
Alba Iulia
- 85 mp
- 3 camere
- 2 băi
- D
- etaj 2/2
- An: 2026
Apartament 3 camere, 85 mp util + 3.5 mp balcon + 90 mp mansardă, Kogălniceanu-Negruzzi Etapa 2, Alba Iulia. Bloc 7 — livrare august 2026, etaj 2/2 cu mansardă generoasă de 90 mp, orientare vest. Ansamblu rezidențial cu spații verzi, loc de joacă copii, magazin alimentar și sală de fitness. Developer Alba Cons S.A. — lider în construcții rezidențiale din Alba Iulia de peste 25 de ani, peste 500 apartamente livrate. Predare cheie-în-mână: centrală termică proprie BUDERUS în ... continuare ›
4
19-05-2026
Alba Iulia
- 61 mp
- 2 camere
- 1 băi
- D
- etaj 1/2
- An: 2026
Apartament 2 camere, 61 mp util + 2.3 mp balcon, Kogălniceanu-Negruzzi Etapa 2, Alba Iulia. Bloc 7 — livrare august 2026. Ansamblu rezidențial cu acces din str. M. Kogălniceanu și C. Negruzzi, spații verzi generoase, loc de joacă copii, magazin alimentar, sală de fitness la parter. Developer Alba Cons S.A. — peste 25 de ani experiență, peste 500 apartamente livrate în Alba Iulia. Predare cheie-în-mână: centrală termică proprie BUDERUS în condensare, instalații electrice și ... continuare ›
2
19-05-2026
Alba Iulia, zona Ampoi
- 52 mp
- 2 camere
- 1 băi
- D
- etaj
- An: N/A
Apartament 2 camere 52 mp — Almax Residence — Alba Iulia
Apartamentele cu 2 camere (48-55 mp) din Almax Residence, malul Ampoiului, Alba Iulia. Preț de la 1.700 €/mp, 200 apartamente, finalizare 2025.
Preț estimat 88.400 € (52mp × 1.700€/mp).
... continuare ›
Preț estimat 88.400 € (52mp × 1.700€/mp).
... continuare ›
1
19-05-2026
Alba Iulia, zona Ampoi
- 72 mp
- 3 camere
- 1 băi
- D
- etaj
- An: N/A
Apartament 3 camere 72 mp — Almax Residence — Alba Iulia
Apartamentele cu 3 camere (65-80 mp) din Almax Residence, Alba Iulia. Preț de la 1.700 €/mp.
Preț estimat 122.400 € (72mp × 1.700€/mp).
... continuare ›
Preț estimat 122.400 € (72mp × 1.700€/mp).
... continuare ›
4 oferte
1
Apartamente în Alba Iulia
- o cameră & garsonieră
- 2 camere
- 3 camere
- 4 camere
Apartamente de vanzare cu:
- blocuri noi (sub 5 ani)
- construite dupa 2000
Vechimea blocului: