Mod afișare:

Proiecte imobiliare in Pitesti

23 proiecte
Cartier Brătieni — Vile și Case Individuale lângă Domeniul Florica, Ștefănești Argeș
Blocuri noi în Pitesti, zona Ștefănești
Cartier Brătieni este un ansamblu rezidenÈ›ial de aproximativ 100 de locuinÈ›e tip vilă È™i duplex, situat în ȘtefăneÈ™ti, judeÈ›ul ArgeÈ™, la circa 15 km de PiteÈ™ti. Proiect demarit în 2005, cu vile individuale È™i duplex P+1, terenuri de 460–1.000 mp, zone verzi extinse È™i infrastructurÄ...
Marina Residence — 7 case moderne P+1+M în Cartier Marina, Curtea de Argeș
Cartiere de case în Pitesti, zona Curtea de Arges
Ansamblu de 7 case individuale moderne în Cartier Marina, Curtea de Argeș. Regim P+1+M, suprafață utilă 125 mp, construită 171 mp, teren ~460 mp. Finisaje premium, toate utilitățile, acces rapid la A1 și facilități locale. Comision 0% cumpărător....
Ansamblu Rezidential 15 Case Trivale Platou — Case Individuale Moderne Pitești
Cartiere de case în Pitesti, zona Trivale Platou
Ansamblu rezidential cu 15 case individuale moderne în zona Trivale Platou, Pitești. Case parter cu 3-4 dormitoare, 93-115 mp utili, teren 400 mp, finalizare 2026. Prețuri de la 140.500 € + TVA....
Four Seasons Residence Pitești — 4 blocuri S+P+5 în cartierul Găvana
Blocuri noi în Pitesti, zona Găvana — cartier rezidențial Pitești, 4 blocuri numite după anotimpuri
Four Seasons Residence este un ansamblu rezidențial modern din cartierul Găvana, Pitești, format din 4 blocuri S+P+5 (câte unul pentru fiecare anotimp). Ofertă de garsoniere, apartamente cu 2, 3 și 4 camere, livrate la cheie. Parcare subterană cu lift de la subsol la etaj, parcări exterioare...
Căpitan Cutui Residence Pitești — 144 apartamente moderne în zona Negru Vodă
Blocuri noi în Pitesti, zona Negru Vodă — Str. Căpitan Ion Cuțui 13, cartier liniștit cu acces urban
Căpitan Cutui Residence este un ansamblu rezidențial modern din zona Negru Vodă a Pitestului, dezvoltat de Maiacasa. Două blocuri D+P+6E cu 144 de apartamente — garsoniere, 2 și 3 camere (33–69 mp) — cu lifturi moderne, parcare pe mai multe niveluri (5.543 mp), interfon și utilități in...
Craiovei Plus Pitești
Blocuri noi în Pitesti, zona Craiovei, Dârzului
Craiovei Plus este un ansamblu rezidențial modern în zona Craiovei din Pitești, format din 4 blocuri cu 6 etaje. Oferă apartamente 2 camere (62–73 mp) și 3 camere (118–134 mp), livrate la cheie cu finisaje complete. Lifturi, parcare, spații verzi, 82.000–145.000 € + TVA....
ECHO Mioveni — Ansamblu Rezidențial Modern, Str. Muntenia 14, Mioveni
Blocuri noi în Pitesti, zona Mioveni — Str. Muntenia nr. 14, zonă liniștită cu acces urban
ECHO Mioveni este un ansamblu rezidențial modern din Mioveni, Argeș, pe Str. Muntenia nr. 14. Oferă apartamente de 2 și 3 camere cu finisaje premium, materiale de calitate și posibilitate de personalizare. Vânzare directă de la developer, 0% comision. Developer: ECHO Development....
Arena Park Trivale — Bloc Nou Smart Home, Str. D. Brătianu 28, Pitești
Blocuri noi în Pitesti, zona Trivale — Str. Dumitru Brătianu nr. 28, lângă Parcul Trivale și Stadionul Dobrin
Arena Park Trivale este un ansamblu rezidențial modern din Pitești, cu 3 blocuri și 153 de apartamente (garsoniere, studiouri, 2 și 3 camere), pe Str. Dumitru Brătianu nr. 28. Fiecare unitate are Smart Home integrat (pardoseală radiantă, AC, acces complex). La câteva minute de Parcul Trivale...
Lumina Park Pitești — Ansamblu Rezidențial Găvana lângă LIDL
Blocuri noi în Pitesti, zona Găvana — Str. Nicolae Bălcescu 157B, lângă LIDL
Lumina Park este un ansamblu rezidențial modern în Cartierul Găvana din Pitești, pe Strada Nicolae Bălcescu nr. 157B, la 8.000 m², lângă supermarketul LIDL Găvana. Complexul cuprinde blocuri multiple cu garsoniere (de la 44.000 €) și apartamente cu 2 camere (de la 68.000 €), parc propr...
Trivale City — Ansamblu Rezidențial Zona Trivale, Pitești
Blocuri noi în Pitesti, zona Trivale — Str. Câmpului, lângă centrul civic
Trivale City este un ansamblu rezidențial modern în zona Trivale din Pitești, pe Strada Câmpului, cu 6 blocuri în curs de construcție. Complexul oferă garsoniere, apartamente cu 2 și 3 camere (27–97 m²), finisaje premium, ferestre Salamander, cărămidă Porotherm, parcare subterană și ...
Ansamblu Rezidențial Grui — Câmpulung Muscel, Calea Măguri
Blocuri noi în Pitesti, zona Cartierul Grui — Calea Măguri, la poalele munților
Ansamblu rezidențial nou în Cartierul Grui, Câmpulung Muscel, pe Calea Măguri nr. 6C, la poalele Munților Iezer. Trei blocuri P+2E cu 45 de apartamente cu 2 și 3 camere (53–74 m²), 45 locuri de parcare, spații verzi și loc de joacă. Autorizație de construire emisă în 2024, finalizare ...
Bloc Nou Premium Curtea de Argeș — Lângă Mănăstire
Blocuri noi în Pitesti, zona Sf. Gheorghe — Str. Mihai Bravu, lângă Mănăstire
Bloc nou la cheie în Curtea de Argeș, pe Strada Mihai Bravu în zona Sf. Gheorghe, la pași de Mănăstirea Curtea de Argeș. Structura P+1+2 cuprinde garsoniere (39 m², de la 58.500 €), apartamente cu 2 camere (47–50 m², de la 70.500 €) și 3 camere (59–69 m², de la 90.000 €), livrat...
VSC Residence Pitești
Blocuri noi în Pitesti, zona Tudor Vladimirescu, Craiovei
VSC Residence este un complex rezidențial modern în zona centrală a Pitești, pe Bulevardul Frații Golești nr. 55. Oferă apartamente 2 și 3 camere și penthouse-uri cu finisaje premium: Ytong, Grohe, Schindler. Prețuri de la 850 €/mp + TVA, acces excelent la transport și facilități....
Maia Forest Pitesti
Blocuri noi în Pitesti, zona Negru Voda
Maia Forest Pitești este un proiect boutique de 27 ap. (1-3 camere) pe Str. Căpitan Ion Cutui 13, zona Negru Vodă, în mijlocul naturii. Corp A: dem+P+6E, finalizare iulie 2027. Realizat de Maia — 20+ ani experiență, 1.133 familii mulțumite în toată România. ...
Maia Craiovei II Pitesti
Blocuri noi în Pitesti, zona Calea Craiovei
Maia Craiovei II Pitești (Calea Craiovei 91) — apartamente noi direct de la developer, disponibile pentru vânzare. Livrare 2027. Developer Maia: 22 ani experiență, unul dintre cei mai mari developeri din România....
Maia Victoriei Pitesti
Blocuri noi în Pitesti, zona Ultracentral
Maia Victoriei Pitești (str. Victoriei 48) — proiect ultracentral în curs de pregătire, livrare 2027. Developer Maia — unul din cei mai mari din România, 22 ani experiență. Contact pentru rezervări....
Pitesti Mall
Spatii pentru magazine în Pitesti, zona Podul Viilor
Dezvoltat pe o suprafata de 32.000 de metri patrati, Pitesti Mall este un centru de cumparaturi modern pe doua etaje, cu mai mult de 20.000 de metri patrati cu spatii de inchiriat....
VÂNDUT Nordmark Residence Pitești
Blocuri noi în Pitesti, zona Nord, Negru Vodă
Nordmark Residence este un complex rezidențial premium în nordul Pitești, cu apartamente moderne, finisaje de lux și facilități complete: restaurant, fitness, co-working, locuri de joacă, 210 locuri de parcare. Proiect finalizat 2022....