5 oferte
Mod afișare:
3
19-05-2026
Barnova, zona Visan
- 60 mp
- 2 camere
- 1 băi
- D
- etaj 3/4
- An: 2024
Apartament cu 2 camere decomandat, suprafață utilă 60 mp, etaj 3, în complexul Excentric Apartments din Vișan, Bârnova, Iași. Prețul de 66.000 € (1.100 €/mp + TVA) este unul dintre cele mai avantajoase pentru un apartament nou, finalizat, cu 60 mp în zona metropolitană a Iașului. Apartamentul beneficiază de lumină naturală abundentă și aerisire excelentă cu două balcoane — unul la cameră de zi și unul la dormitor. Camera de zi este generoasă, dormitorul complet separat... continuare ›
3
19-05-2026
Barnova, zona Visan
- 42 mp
- 1 camere
- 1 băi
- SD
- etaj 2/4
- An: 2024
Apartament cu 1 cameră semidecomandat, suprafață utilă 42 mp, în ansamblul Excentric Apartments, Str. Sf. Ilie nr. 25A, Vișan, comuna Bârnova, la 5 km de centrul Iașului. Prețul de 46.200 € (1.100 €/mp + TVA) îl face printre cele mai accesibile apartamente noi din zona metropolitană Iași. Apartamentul dispune de cameră de zi spațioasă, dormitor semi-separat, baie modernă, bucătărie open-space și balcon. Finisaje la cheie: parchet laminat, gresie și faianță, pereți vops... continuare ›
2
19-05-2026
Barnova, zona Visan
- 54 mp
- 2 camere
- 1 băi
- D
- etaj 1/4
- An: 2024
Apartament cu 2 camere decomandat, suprafață utilă 54 mp, în ansamblul Excentric Apartments din Vișan, Bârnova, la limita sudică a Iașului. Prețul de 59.400 € (1.100 €/mp + TVA) reprezintă o oportunitate reală pentru cumpărătorii care caută un apartament nou la un preț competitiv în zona metropolitană Iași. Apartamentul are o distribuție funcțională: cameră de zi cu zonă dining, dormitor complet separat, baie modernă, bucătărie cu acces la balcon și hol de intrare ... continuare ›
4
19-05-2026
Iasi, zona Vișan
- 63 mp
- 2 camere
- --- băi
- D
- etaj
- An: N/A
Apartament 2 camere, 63 mp util, Excentric Apartments, Vișan-Bârnova, Iași. Bloc C3 în construcție, livrare 2026, preț de la 1.100 €/mp +TVA. Compartimentare decomandat, 1-2 balcoane, finisaje la cheie, baie complet utilată. Facilități ansamblu: mini-market, lift KONE, parcare, spații verzi, access securizat.... continuare ›
4
19-05-2026
Iasi, zona Vișan
- 39 mp
- 1 camere
- --- băi
- D
- etaj
- An: N/A
Apartament 1 cameră, 39 mp util, Excentric Apartments, Vișan-Bârnova, Iași. Ansamblu cu 141 apartamente în 3 blocuri D+P+4E, Bloc C3 în construcție, livrare 2026. Preț de la 1.100 €/mp +TVA. Finisaje complete: parchet, faianță, baie amenajată, centrală proprie. Facilități: mini-market, lift, parcare, loc de joacă.... continuare ›
5 oferte
1